Hvad siger andre

For os er relationerne det vigtigste

Feedback er fundamentet for stærke relationer

Samarbejdet med SCR skulle gerne være en positiv oplevelse for alle parter – hvad enten det er vores kunder, kandidater eller konsulenter. Derfor er det også super vigtigt for os at vide, hvad andre siger om os.

Vi har siden 2017 aktivt søgt feedback fra kunder og konsulenter omkring deres opfattelse af vores samarbejde. Efter fusionen i 2024 er vi også begyndt at måle feedback fra de kandidater, som er i forløb omkring en fast stilling.

Tilfredshed er vores højeste prioritet og vigtigste målepunkt

NPS scoren er en af vores allerhøjeste prioriteter og vigtigste målepunkter. Derfor er vi super glade for, at langt de fleste af vores relationer er meget glade for samarbejdet med os. 

To fremdriftscirkler – mobilvenlig
0
Kunder
0
Konsulenter
75
Kunder
85
Konsulenter

Udvalgte cases

Vores kunder

Kontakt os

Her kan du kontakte os med generelle henvendelser og spørgsmål. Vi svarer så hurtigt vi kan og ser frem til vores dialog. Du kan også kontakte en fra teamet direkte. Du finder kontaktoplysninger på os alle her.